Start
Schody / StairProject
Kalkulator schodów
Pobierz
Kup
Projekty
Kontakt
Kontakt

Kontakt

CAD STUDIO
ul.Tymienieckiego 18 / 78
90-349 Łódź
Tel.: 0 604 064846

info@cad-studio.pl

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych dla klientów firmy CAD STUDIO i użytkowników niniejszej strony jest firma CAD STUDIO Dariusz Kalita, ul.Tymienieckiego 18/78, 90-349 Łódź, NIP 7271011924.

Od 25 maja 2018 roku przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Państwa dane przetwarzamy w następujących celach:

  • Zawarcia umowy kupna/sprzedaży produktów oferowanych za pośrednictwem niniejszej strony.
  • Korespondencji związanej z produktami oferowanymi za pośrednictwem niniejszej strony.
  • Marketingowym, realizowanym na podstawie opcjonalnej, dodatkowej zgody za pomocą wiadomości wysyłanych na Państwa adres e-mail (newsletter).

Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO. Jeżeli wyraziliście lub wyrazicie Państwo zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na Państwa adres e-mail, to podstawą prawną jest także art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Państwa dane przetwarzamy przez czas:

  • Niezbędny dla realizacji obowiązków księgowych związanych z odrębnymi przepisami prawa, a także przez czas odpowiadający długości terminu przedawnienia roszczeń związanych z zakupionym towarem, jeżeli dokonano zakupu produktów oferowanych za pośrednictwem niniejszej strony.
  • Prowadzenia działań marketingowych przez nas albo do odwołania zgody na wysyłanie takich wiadomości. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Copyright© 2005-2018 Dariusz Kalita